Bali - czy to dobry pomysł na podróż poślubną?

Nowożeńcy, po emocjach i wysiłku, jakiego wymaga zorganizowanie uroczystości weselnej, bardzo chętnie korzystają z możliwości zagranicznych wyjazdów. Jednym z często wybieranych kierunków podróży poślubnej jest wyspa Bali. Dla wielbicieli pięknych widoków, ciepłego morza i luksusowych hotelu, będzie to na pewno satysfakcjonująca podróż. Również pary preferujące aktywne formy spędzania wakacyjnego czasu znajdą na Bali coś dla siebie. Niewątpliwym plusem wyjazdu do Indonezji jest także fakt, że bez względu na termin uroczystości ślubnej pogoda na pewno nas nie zawiedzie.

Oferta specjalnie dla nowożeńców

Organizacja wesela wymaga wiele czasu i uwagi, dlatego zaplanowanie podróży poślubnej wydaje się niekiedy za dużym obciążeniem. W takiej sytuacji można zdać się jednak na pomoc doświadczonych biur podróży, które w swojej ofercie mają wycieczki przeznaczone specjalnie dla młodych par. Program zwykle jest tak opracowany, by oprócz ujęcia w nim wartych zobaczenia atrakcji, dać małżonkom również wiele swobody i możliwości spędzenia czasu we dwoje.

Atrakcje dla każdego

Bali oferuje odwiedzającym wiele możliwości spędzenia czasu, dlatego podróż powinna zadowolić zarówno panów, jak i panie. Kąpiele w morzu lub hotelowym basenie, szeroka oferta hotelowego spa, klimatyczne restauracje, to propozycje skierowane do osób, pragnących przede wszystkim wypoczynku. Okolice miasta Kuta to z kolei wymarzone miejsce dla wielbicieli zabawy i imprez do białego rana. Wiele lokali pozwoli poznać nocne oblicze wyspy, a w ciągu dnia można zregenerować siły na plaży.

Jednak podróż poślubna nie musi kojarzyć się wyłącznie z biernym wypoczynkiem. Wielu parom zależy na tym, by jak najlepiej poznać zabytki i atrakcje regionu. Pod tym względem Bali również nas nie zawiedzie – warte zobaczenia są z pewnością świątynie (m.in.  Świątynia Tirta Empul), plantacje ryżu czy herbaty oraz tarasy ryżowe Tegelalang. Wielbiciele pieszych górskich wędrówek na pewno zechcą wybrać się na wulkan Batur.

Form aktywnego wypoczynku nie zabraknie nawet dla pozostających w hotelowych kompleksach i na plażach. Na Bali niezwykle popularne są wszelkie sporty wodne, a do ich uprawiania zachęca zaplecze – czyli wszelkie szkoły nurkowania, wypożyczalnie sprzętu czy jachtów. Bez względu na stopień zaawansowania, podwodne wyprawy zachwycają widokami morskiej roślinności, koralowców i kolorowych ryb.

Niezależnie od tego, jaki wariant wypoczynku na Bali wybierzemy, z pewnością podróż poślubna będzie niezapomniana.

Zobacz również

Kontakt

Tel: 802 654 165

E-mail: kontakt@wyciag-balucianka.pl

Wybierasz się na wakacje i szukasz poradnika? Na naszej stronie znajdziesz praktyczne informacje i ciekawostki dotyczące najbardziej popularnych, egzotycznych miejsc na świecie! :)
 

wczasy bali